KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9513275
nr 951 3275
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Etsning, Gierow, 1/10, luftballong, signerad, motivet: 27x34
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:59:39
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
Gösta Gierow
Läs mer om Gösta Gierow